ЧОМУ СТАЮТЬСЯ АВАРІЇ
Ви ніколи не можете бути повністю впевнені у своїй безпеці, коли ви сідаєте за кермо. Але є багато способів щоб знизити ризики аварій до мінімуму. Існує 5 основних ознак небезпечного стилю водіння:
1. Перевищення швидкості


Перевищення швидкості скорочує час на реакцію в екстрених випадках. Чим швидше ви рухаєтесь, тим більше часу потрібно вам, щоб зупинитись.
2. Небажання пропускати машини


Не розраховуйте, що інші будуть дотримуватися правил дорожнього руху або зроблять для вас виняток.
Не завжди легко вирішити, хто має право проїзду на перехрестях. Знаки і сигнали світлофору часто допомагають визначити, хто повинен поступитися. Якщо у вас є сумніви, завжди надавайте право проїзду іншим.
3. Ігнорування світлофорів та дорожніх знаків


Іноді дуже хочеться проігнорувати знак Stop або будь-який інший. Але слід пам’ятати, що таким чином створюєте небезпечну ситуацію для себе та інших учасників дорожнього руху.
4. Заблизька відстань від інших автомобілів


Якщо ви рухаєтесь надто близько до машини попереду, ви не залишаєте собі простору для зупинки в екстреному випадку, а це збільшує ризик зіткнення з іншим транспортним засобом ззаду.
5. Неправильний рух при обгоні


Обгін може бути небезпечним, особливо якщо лінія видимості обмежена.
Якщо ви плануєте зробити обгін, переконайтеся, що ви можете зробити це безпечно і законно. Залишайтеся в межах обмеження швидкості та користуйтеся своїми сигналами.